Každý chce, aby práve tá jeho web stránka vyzerala čo najlepšie, a zároveň aby ​​plnila svoj účel ako predaj a prezentáciu. Avšak mnoho krát sa stretávame s tvrdohlavosťou klientov, že chcú niečo viac obrázkové ako textové. Je pravda, že ľudí, keď chytí do ruky leták, skôr priláka obrázok výrobku. Na internete je síce dôležitý aj obrázok, ale informácie o ňom sú ešte dôležitejšie. Preto vlastne aj keď chcem, aby vyhľadávače ako - google, yahoo, msn, alebo iné vyčítali ponuku z obrázku aj keď je v ňom text, to nedokáže, pretože je to len jeden súbor. Preto, pri optimalizácii SEO, musím myslieť na tieto veci a snažím sa poradiť, aby bol text aj obraz rovnako dôležitý k jednotlivým produktom.
Web stránka rýchlo a spoľahlivo aj do 24 hodín

Aj do 24 hodín sa dá vytvoriť bez problémov, ak sú k dispozícii všetky potrebné informácie a obrázky, ktoré chcete k stránke spustiť. Rovnako by mala byť jasná aspoň základné farebná škála stránky, rovnako rozloženie menu, aby som vedel prispôsobiť stránku. Vtedy je nutné mať vybranú doménu, na ktorú chcem web zavesiť, hosting vieme sprevádzkovať okamžite. Následne jediné čakanie je pri platbe domény, aby bolo možné nastaviť DNS záznam.
Strata informácií a údajov

U nás nehrozí. Aj napriek tomu, že web hostingové služby v sebe zahŕňajú pravidelnú zálohu systému - web stránky, môže sa stať, že stránky napadne vírus. V takom prípade je bez zálohy ďalších dát nemožné stránku znova sprevádzkovať. My sa snažíme všetky údaje potrebné pre bezproblémový chod stránky mať vždy v zálohe, aby sa stránka dala sprevádzkovať. Keď sa stane, že stránka sa dostane do stavu nefunkčnosti a je to niečo vážnejšie, znovuspojazdnenie stránky sa snažíme nahodiť najneskôr do 24hodín od výpadku. V mnohých prípadoch sa to dá okamžite.
Úprava web stránky

Prerobenie web stránky z klasického .php alebo .html formáte, je najčastejší spôsob, prečo nás ľudia oslovujú. Keď potrebujete pravidelne dopĺňať údaje na stránku, meniť, pretvárať cenník, doplniť marketingové informácie, je to najlepší spôsob, ako mať stránky v podobe akú potrebujete. Vývoj ide dopredu nielen v bežnom živote, ale aj na internetovom svete, bez ktorého si mnohí život ani nevie predstaviť. Preto si veci treba zjednodušovať. Ak si to zoberieme z logického hľadiska, je lacnejšie a jednoduchšie zaplatiť za úpravu web stránky, ako platiť za doplňovanie údajov a nemať prístup k rýchlej úprave ...
Čo potrebujem pre web stránky

Pokiaľ máte WEB hosting potrebné vedieť, na akom serveri Vám beží web a aký máte hostingový program. Potrebné je aby web hosting bežal na linuxovom serveri s podporou MYSQL, čo je možné zmeniť takmer u všetkých providerom. Ak webhosting nemáte, poskytneme Vám naše webhostingové služby. Každý tvorca webstránok má spoluprácu s providerom a vie, čo je najlepšie pre konkrétnu webstránku. Preto v prípade, že chcete web stránku, je dobré konzultovať možnosti, aby webstránka vedela korektne pracovať s informáciami a možnosťami, ktoré systém ponúka. My ponúkame webhostingové služby na našom serveri, ktorý je špeciálne upravený, aby poskytoval maximálnu kvalitu, funkčnosť a rýchlosť pre webstránky.
Riešenie pre maily

Aby firma, organizácia, obchod alebo skupina pôsobila dôveryhodne, je lepšie ak používate email na báze:
neco @ domena.cz ako neco @ gmail.com

Vytvoríme Vám mailové služby tak, aby plnili maximálnu spoľahlivosť a funkcionalitu. Do mailových služieb vasWEB.net sa dostanete cez úvodnú stránku. Kliknete na tlačidlo webmail a môžete pohodlne z webového rozhrania sledovať vaše emaily. Klasické využívanie mailových klientov cez smtp alebo pop3, cez mailové prehliadača / outlook, thunderbird ... / je samozrejmosť.
Predaj sa webom

webstránky sú najčastejším spôsobom predaja produktov alebo služieb. V dnešnej dobe, keď nám vypadne niečo v domácnosti alebo v bežnom živote a nemáme chuť behať po obchodoch, prvé čo urobíme je, že otvoríme google a hľadáme čo potrebujeme. Práve preto je internetová stránka veľmi dôležitá. Zvyšuje reklamu, predaj, ale aj všeobecné informácie o firme. Mnohí ľudia, keď nenájdu informáciu o firme na webe, pristúpi ku konkurencii ...
Preto by ste mali zveriť stránky tým, čo vedia ako na to, inak sú to zbytočne vyhodené peniaze.
SEO optimalizácia

Byť na internete a nebyť nájdený je zbytočné mrhanie prostriedkov na tvorbu webových stránok. Základným nástrojom na dosiahnutie tohto cieľa je tzv. SEO (search engine optimization - "optimalizácia pre vyhľadávače"). V prípade splnenia 4 základných kritérií pre tvorbu webovej stránky (originálny design, použiteľnosť, prístupnosť a viditeľnosť) môžeme konštatovať, že sme urobili pre návštevníka Vášho webu maximum. Internetové stránky nevytvárate krátkodobo, ale získavate nimi nových klientov alebo záujemcov pre vaše produkty alebo služby

Výroba web stránok
Výroba internetových obchodov - eshopov
Google optimalizácia stránok
Aktualizácia web stránok
Redesign web stránky <
Registrácia domen a webhosting

Výroba web stránok a internetových obchodov - eshopov

Výroba web stránok a eshopov pokrýva grafický dizajn a tiež naprogramovanie funkčnosti stránky.
Design, alebo aj grafický návrh, je v podstate rozloženie obrázkov, textových poli, menu, banerov, flash animácií, návrh farieb a písma na stránke. Tieto faktory sú kľúčové, aby bola Vaša stránka pútavá a jej návštevník sa rýchlo zorientoval.
Vývoj web stránky je jej samotnej naprogramovanie podľa svetových web štandardov aby bola stránka správne zobrazovaná vo všetkých prehliadačoch (Internet Explorer, Mozilla, Opera ...).
Ak už vlastníte web stránku, ale je zastaraná a nemoderné radi Vám ju prerobíme a zatraktívniť. Podľa Vašich predstáv zmeníme jej vzhľad, prípadne prepracujeme štruktúru, jej obsah a informácie.
Doména pre novú web stránku

Pri výbere domény treba zvážiť jej názov tak, aby bola ľahko zapamätateľná. Dnes, keď je názov firmy dlhý a zložitý, tak sa od neho nemusia odvíjať názov stránky. Na výber je veľké množstvo koncoviek, ktoré môžu byť voľné pre použitie na Váš nový projekt. Treba myslieť na to, že dlhý zahraničné názov si nedokáže každý osvojiť a zapamätať.
Doména pri prerobenie web stránky

Pri registrácii domény je potrebné si uvedomiť, že potrebujeme mať k nej prístup, na úpravy záznamov na plnú funkčnosť e-mailov, rovnako stránky samotnej. V prípade Českých a Slovenských domén, problém so zmenou nie je. Vrámci iných domén je nutné nás kontaktovať.
Hosting pre novú web stránku

Hosting je dôležitá súčasť internetovej stránky. Je to priestor, kde je web stránka uložená. Tieto služby poskytujeme len pre zákazníkov, ktorý si u nás dali vytvoriť web stránku. Pri vytvorení stránky, vieme garantovať plnú funkčnosť vrámci tejto služby.
Hosting pri prerobenie web stránky

Pri prechode na nový systém je mnohokrát problém s nastavením web stránky na existujúcom hostingu tak, aby stránka plnila účel. Veľakrát má hosting obmedzenia a preto pristupujeme k jeho zmene k nám, kde vieme garantovať naše služby.