Cenník web stránok

Tvorba web stránok - eshopov cena

Každá webstránka a e-shop vyžaduje individuálny prístup a náročnosť vzhľadom na ich ciele a funkčnosti. Všetky web projekty, či už sú to prezentácie firmy, blogy alebo komplexné e-shopy, potrebujú špecifickú optimalizáciu a dizajn, aby ste boli lepší ako konkurencia a zaujali svoje cieľové publikum. Optimalizácia nie je len o technických aspektoch, ale aj o vytváraní príťažlivého a intuitívneho užívateľského rozhrania, ktoré zvyšuje konverzie a zákaznícku spokojnosť.

Pri stanovovaní cien za webstránky a e-shopy zohľadňujeme množstvo faktorov, ako sú rozsah projektu, požiadavky na funkčnosť, dizajn, SEO a ďalšie špecifické potreby. Naším cieľom je poskytnúť vám transparentnú a férovú ponuku, ktorá zahŕňa všetko potrebné pre úspešné a konkurencieschopné online riešenie. Pravidelná údržba, aktualizácie a podpora sú tiež dôležitou súčasťou našich služieb, aby váš web alebo e-shop ostal vždy aktuálny a bezpečný.

Cenník web stránok a eshopov:

Jednoduchá webstránka

od 600€
Vytvorenie web stránky
Základná optimalizácia
Základné funkcie webu
...
...
Potrebujem web

Jednoduchý Eshop

od 1000€
Vytvorenie Eshopu
Základná optimalizácia
Základné funkcie Eshopu
...
...
Potrebujem eshop

Zložitejšia webstránka

od 800€
Vytvorenie web stránky
SEO optimalizácia webu
Rýchlostná optimalizácia webu
Rozšírené funkcie webu
Zložitejšie delenie podstránok
Potrebujem web

Zložitejší Eshop

od 1500€
Vytvorenie internetového obchodu
SEO optimalizácia Eshopu
Rýchlostná optimalizácia Eshopu
Rozšírené funkcie Eshopu
Zložitejšie funkcie Eshopov
Potrebujem eshop

Široká ponuka doplnkových služieb

Webhosting a Registrácia Domény (Ročne): Ponúkame robustný webhosting a zaisťujeme registráciu domény za cenu od 120€. Tieto služby zabezpečia neustálu dostupnosť a rozpoznateľnosť vašej webstránky na internete.

Implementácia a Konfigurácia SSL Certifikátu: Za cenu 80€ zaručíme, že vaša stránka bude bezpečná a uznávaná pomocou kvalitne nainštalovaného SSL certifikátu pre ochranu dát a užívateľskú dôveru.

Nastavenie Web Servera: Ponúkame kompletnú inštaláciu a nastavenie web servera za 400€, optimalizovaného pre maximálnu efektivitu a stabilitu vašich online projektov.

Nastavenie Email Servera: Implementujeme email server pre vašu firmu za 400€, zabezpečujúc spoľahlivé a efektívne emailové komunikácie s pokročilými bezpečnostnými protokolmi.

Správa a Údržba Serverov: Ponúkame neustálu správu a technickú podporu pre vaše web a email servery od 400€ ročne, zaisťujúc ich plynulý chod a minimalizáciu výpadkov a technických problémov.