Naším zámerného je tvorba web stránok, internetových obchodov (tvorba eshopov). Nami vyrobené web stránky optimalizujeme pre vyhľadávače (Google, Bing ...) tak, aby sa umiestňovali pri vyhľadávaní na najlepšej pozícií. Tým získate mnohonásobne väčší počet návštevníkov a tým pádom aj zákazníkov.

Postup pri tvorbe eshopov
V prvom rade sa pri tvorbe eshopov a stránok potrebujeme dozvedieť:
- Aké tovar chcete predávať
- Koľko cca produktov bude v eshope
- Koľko cca kategórií bude v elektronike obchode
- Poznať delenie kategórií
- Rozhodnúť či budete uvádzať výrobcov
- Aký spôsob dopravy budete využívať (štandardne sa používa pošta, kuriér)
- Aký typ platieb využijete (platba na dobierku, pltaba na účet kde VS je číslo objednávky, platba v hotovosti v prípade fyzického obchodu)
- Predstavu čo by ste chceli mať na web stránke. Vieme aj poradiť.

Dôležité pri spracovaní e-shopu je spracovanie obchodných podmienok, reklamačný poriadok. Vhodné je spísať o nás, aby potencionálny klient vedel o vás aspoň základné informácie.

Ďalšie kroky pri tvorbe e-shopov sú už na nás:
- Už aj predbežný návrh Vám umiestnime na internet zdarma, aby ste videli v reáli ako bude web vyzerať a vedeli presnejšie špecifikovať detaily ktoré chcete zmeniť.

Elektronický obchod dokáže svojim zákazníkom ponúknuť možnosť nakupovania z pohodlia domova, zároveň umožňuje majiteľom výrazne znížiť prevádzkové náklady a tým poskytnúť kvalitné služby za nižšie ceny.

Na vytvorenie e-shopu používame dva rôzne systémy, fungujúce na princípe CMS systému. Stromová štruktúra kategórií Vám umožní pridávať ľubovoľné množstvo podkategórií a efektívne tak zaradiť tovar, ktorý ponúkate. S našim e-shopom ušetríte veľa času, ktorý by ste inak strávili pri administrácii Vášho elektronického obchodu. Jednoduché pridávanie produktov, ľahká administrácia zliav a noviniek, samostatné ceny či akcie.

Ak sa chcete informovať o priebežnom stave skladu či ziskov za posledné mesiace, jednoducho nahliadnete do štatistického modulu, aby ste ľahko a rýchlo získali presne tie informácie, ktoré potrebujete. Už sa nebudete musieť zaoberať pracnými výpočty a sumarizácia, zisťovať aký je stav objednávok a skladu. Všetky potrebné informácie dostanete rýchlo a jednoducho, priamo z Vášho administračného rozhrania.

Prehľadná správa objednávok a skladu. Systém automaticky generuje objednávky tým Vám šetrí čas.

Váš e-obchod urobíme tak, aby bol prínosom a priniesol reálnych zákazníkov ...