Tvorba web stránok Lendak

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Description

 

Každý chce, aby práve tá jeho web stránka vyzerala čo najlepšie, a zároveň aby plnila svoj účel ako predaj a prezentáciu. Avšak mnoho krát sa stretávame s tvrdohlavosťou klientov, že chcú niečo viac obrázkové ako textové. Je pravda, že ľudí, keď chytia do ruky leták, skôr priláka obrázok výrobku. Na internete je síce dôležitý aj obrázok, avšak informácie o ňom sú ešte dôležitejšie. Preto vlastne aj keď chcem, aby vyhľadávače ako - google, yahoo, msn, alebo iné vyčítali ponuku z obrázka aj keď je v ňom text, to nedokáže, pretože je to len jeden súbor. Preto, pri optimalizácii SEO, musím myslieť na tieto veci a snažím sa poradiť, aby bol text aj obraz rovnako dôležitý k jednotlivým produktom.

 

Web stránka rýchle a spoľahlivo aj do 24 hodín

 

Aj do 24 hodín sa dá vytvoriť bez problémov, pokiaľ sú k dispozícií všetky potrebné informácie a obrázky, ktoré chcete k web stránke spustiť. Taktiež by mala byť jasná aspoň základná farebná škála stránky, rovnako rozloženie menu, aby som vedel prispôsobiť stránku. Vtedy je nutné mať vybranú doménu, na ktorú chcem web zavesiť, hosting vieme spojazdniť okamžite. Následne jediné čakanie je pri platbe domény, aby bolo možné nastaviť DNS záznam.

 

Strata informácií a údajov

 

U nás nehrozí. Aj napriek tomu, že web hostingové služby v sebe zahŕňajú pravidelnú zálohu sytému - web stránky, môže sa stať, že stránku napadne vírus. V takomto prípade je bez zálohy ďalších údajov nemožné stránku znova spojazdniť. My sa snažíme všetky údaje potrebné pre bezproblémový chod stránky mať vždy v zálohe, aby sa stránka dala spojazdniť. Keď sa stane, že stránka sa dostane do stavu nefunkčnosti a je to niečo vážnejšie, znovuspojazdnenie stránky sa snažíme nahodiť najneskôr do 24hodín od výpadku. V mnohých prípadoch sa to dá okamžite.

 

Úprava web stránky

 

Prerobenie web stránky z klasického .php alebo .html formátu, je najčastejší spôsob, prečo nás ľudia oslovujú. Keď potrebujete pravidelne dopĺňať údaje na stránku, meniť, pretvárať cenník, doplniť marketingové informácie, je to najlepší spôsob, ako mať stránku v podobe akú potrebujete.
Vývoj ide dopredu nielen v bežnom živote, ale aj na internetovom svete, bez ktorého si mnohí život ani nevedia predstaviť.
Preto si veci treba zjednodušovať. Ak si to vezmeme z logického hľadiska, je lacnejšie a jednoduchšie zaplatiť za úpravu web stránky, ako platiť za dopĺňanie údajov a nemať prístup k rýchlej úprave...

 

Čo potrebujem pre web stránku

 

Treba vedieť, ak máte hosting, na akom serveri vám beží web a aký máte program. Potrebné je aby hosting bežal na linuxovom serveri, s podporou MySql, čo je možné zmeniť takmer u všetkých provajderov. Pokiaľ hosting nemáte, vieme ho zabezpečiť. Každý má spoluprácu s provajdermi a vie, čo je najlepšie pre konkrétnu stránku. Preto v prípade že chcete web stránku, je dobré konzultovať možnosti, aby stránka vedela korektne pracovať s informáciami a možnosťami, ktorý systém ponúka.

 

Riešenie pre maily

 

Pre dôležitosť firmy, či ponuky služieb, pre organizácie, alebo samostatné skupiny, je oveľa dôveryhodnejšie, ak používate email na báze - príklad:
nieco @ domena.sk
ako
nieco @ gmail.com
Keďže najčastejšie využívaný email je gmail, používame v prípade záujmu gmail prostredie, kde je možné zriadiť bezplatne 10emailových adries. Tento spôsob je najosvedčenejším spôsobom pre spokojnosť klientov. A ako jediný ponúka pkamžitú reakciu a bezproblémový chod.

Mnohí síce využívajú mail klientov klasických na báze smtp, alebo pop3, a aj v tomto prostredí je možné mať mail v podobe gmail služieb a vaša adresa bude nieco @ domena...

 

Predaj sa webom

 

www stránky sú najčastejším spôsobom predaja produktov alebo služieb. V dnešnej dobe, keď nám vypadne niečo v domácnosti, alebo v bežnom živote a nemáme chuť behať po obchodoch, prvé čo spravíme je, že otvoríme google a hľadáme čo potrebujeme. Práve preto je internetová stránka veľmi dôležitá.
Zvyšuje reklamu, predaj, ale aj všeobecné informácie o firme.
Mnohí ľudia, keď nenájdu informáciu o firme na webe, pristúpia ku konkurencií...
Preto by ste mali zveriť stránku tým, čo vedia ako na to.

 

SEO optimalizácia

 

Byť na internete a nebyť nájdený je zbytočné mrhanie prostriedkov na tvorbu webových stránok. Základným nástrojom pre dosiahnutie tohto cieľa je tzv. SEO (search engine optimization – “optimalizácia pre vyhľadávače”).
V prípade splnenia 4 základných kritérií pre tvorbu webovej stránky (originálny dizajn, použiteľnosť, prístupnosť a viditeľnosť) môžme konštatovať, že sme spravili pre návštevníka Vášho webu maximum. A tak je na čase uľahčiť všetku prácu s web stránkou Vám – prevádzkovateľovi prostredníctvom redakčného systému (CMS – content management system). Správny systém na administráciu web stránky je alfou a omegou pre rýchlu a lacnú správu existujúceho webu.

 

Výroba web stránok
Výroba internetových obchodov
Google optimalizácia stránok
Aktualizácia web stránok
Redizajn web stránky
Registrácia domen a webhosting

 


Výroba web stránok a internetových obchodov

Výroba web stránok a eshopu pokrýva grafický dizajn a aj naprogramovanie funkčnosti stránky.
Dizajn, alebo aj grafický návrh, je v podstate rozloženie obrázkov, textových poli, menu, banerov, flash animácií, návrh farieb a písma na stránke. Tieto faktory sú kľúčové, aby bola Vaša stránka pútavá a jej návštevník sa rýchlo zorientoval.
Vývoj web stránky je jej samotné naprogramovanie podľa svetových web štandardov aby bola stránka správne zobrazovaná vo všetkých prehliadačoch (Internet Explorer, Mozilla, Opera...).

Ak už vlastníte web stránku, ale je zastaraná a nemoderná radi Vám ju prerobíme a zatraktívnime. Podľa Vašich predstáv zmeníme jej vzhľad, prípadne prepracujeme štruktúru , jej obsah a informácie.

 

Doména pre novú web stránku

 

Pri výbere domény treba zvážiť jej názov tak, aby bola jednoducho zapamätateľná. Dnes, ak je názov firmy dlhý a zložitý, tak sa od neho nemusí odvíjať názov stránky. Na výber je veľké množstvo koncoviek, ktoré môžu byť voľné pre použitie na Váš nový projekt.

 

Doména pri prerobení web stránky

 

Pri registrácií domény si treba uvedomiť, že potrebujeme mať k nej prístup, pre úpravy záznamov na plnú funkčnosť e-mailov, rovnako stránky samotnej. V prípade slovenských domén, problém so zmenou nie je. Vrámci iných domén je nutné nás kontaktovať.

 

Hosting pre novú web stránku

 

Hosting je dôležitá súčasť internetovej stránky. Je to priestor, kde je web stránka uložená. Tieto služby poskytujeme len pre zákazníkov, ktorý si u nás dali vytvoriť web stránku. Pri vytvorení stránky, vieme garantovať plnú funkčnosť vrámci tejto služby.

 

Hosting pri prerobení web stránky

Pri prechode na nový systém je mnohokrát problém s nastavením web stránky na existujúcom hostingu tak, aby stránka plnila účel. Veľakrát má hosting obmedzenia a preto pristupujeme k jeho zmene k nám, kde vieme garantovať naše služby.

Share this product

© 2007 - 2016 vasWEB.net - vyroba-webstranok.sk
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
Ok